.
 • Festyn rodzinny!

  Festyn rodzinny Festyn rodzinny Festyn rodzinny Stowarzyszenia Młody Radlin Festyn rodzinny Festyn rodzinny Festyn rodzinny Festyn rodzinny Festyn rodzinny

  W sobotę 11 sierpnia, miał miejsce festyn rodzinny na osiedlu Mikołajczyka. Z uśmiechem na twarzy, pełen humoru prowadzący Bartłomiej Krupa ogłosił, że festyn wystartował o godzinie 15.00.
  Prowadzący zaprosił publiczność do hurtowni, która znajduje się na osiedlu, gdzie odbyły się występy podopiecznych, którzy uczęszczali na zajęcia prowadzone w ramach projektu „Hurtownia”. Dzieci pod czujnym okiem pani Agnieszki Krupy oraz Katarzyny Wintoniak przygotowały kilka bardzo ciekawych występów. Recytacja wierszyków, wspólne śpiewanie piosenek przy akompaniamencie gitary bardzo spodobało się publiczności. W hurtowni można było zobaczyć wystawę fotografii, na którą złożyły się zdjęcia wykonane przez dzieci i młodzież podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych przez pana Mateusza Łyska. Występy artystyczne zakończył pokaz tańca z elementami gimnastyki, dwóch niesamowitych dziewczyn Katarzyny i Aleksandry, które zaprezentowały swoje umiejętności całej zgromadzonej publiczności.
  Mimo, iż na początku pogoda nie dopisała, wszyscy świetnie się bawili. Przez cały czas trwania festynu można było wziąć udział w loterii fantowej, zakupione losy brały udział w losowaniu głównych nagród. Można było również zakupić przepyszne kiełbaski z grilla, serwowane przez Jacka Mikę oraz Rafała Gozdka. Radlińska straż pożarna zadbała o bezpieczeństwo oraz uświetniła imprezę pokazem umiejętności.
  Festyn został zorganizowany przez Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w ramach projektu „Hurtownia” z programu „Działaj Lokalnie” przy współudziale Grupy Młody Radlin. Dzięki wsparciu sponsorów udało się pozyskać fundusze na organizację festynu.
  Dziękujemy Urzędowi Miasta Radlin, firmie POLITAN z Czyżowic, Restauracji Leśna Perła z Radlina oraz OSP Radlin, za pomoc w organizacji festynu.

 • .