.
  • Wycieczka do Dream Parku w Ochabach

    Wycieczka do Dream Parku Stowarzyszenie Młody Radlin Wycieczka do Dream Parku Wycieczka do Dream Parku Wycieczka do Dream Parku Wycieczka do Dream Parku Wycieczka do Dream Parku Wycieczka do Dream Parku Wycieczka do Dream Parku Wycieczka do Dream Parku

    Dnia 9 czerwca dzieci z osiedla przy ulicy Mikołajczyka oraz Wiosny Ludów wraz z rodzicami i opiekunami wybrali się na wycieczkę do parku rozrywki Dream Park w Ochabach.

    Dzieci miały okazję podziwiać miniatury najsławniejszych cudów architektonicznych z całego świata. Zwiedzając park, mogliśmy z bliska podziwiać: Krzywą Wieżę w Pizie, Statuę Wolności, Mur Chiński, Wieżę Eiffla, łuk Triumfalny i wiele innych ciekawych budowli. Dzieci korzystały z dmuchanych zamków, piaskownic, placu zabaw, skakały na linach oraz pływały w kuli wodnej. Wspólne zwiedzanie parku dinozaurów bardzo zaciekawiło wszystkich uczestników wycieczki, dinozaury ruszały się i wydawały dźwięki. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem podczas zwiedzania oceanarium, w którym można zobaczyć prehistoryczne pływające ryby i groźnego rekina. Spacerując korytarzami czuli na sobie kapiącą wodę i szum imitujący podwodne dźwięki. Na pewno dzieci nie zapomną wrażeń jakie przeżywały podczas seansu bajki w kinie 6D natomiast dorośli skorzystali z okazji obejrzenia horroru, a jego straszne motywy przeżywali na własnej skórze. Dzieci chętnie korzystały z parku linowego, który liczy trzy różne trasy do pokonania. Oprócz tych atrakcji wszyscy mogli strzelać z łuku, przywitać się i zrobić pamiątkowe zdjęcia z bohaterami filmu STAR WARS. Dzieci i rodzice spędzili dzień na udanej zabawie, a uśmiechy nie znikały im z twarzy. Wycieczka ta dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliła pogłębić wiedzę.

    Wycieczkę do Dream Parku w Ochabach udało się zorganizować w ramach projektu ,,Hurtownia" z programu "Działaj Lokalnie" przy współudziale Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych oraz Grupy "Młody Radlin".

  • .